Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Huśtawka ogrodowa kokon w ogrodzie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne meble ogrodowe zachwycają nie tylko swoimi kształtami czy kolorami – są one niezwykle trwałe, oryginalnie zaprojektowane. Dzięki pomysłowości projektantów przy ich pomocy zmienimy zwykły i nudny taras czy ogród w miejsce wyjątkowe. Wśród najchętniej wybieranych mebli prym wiedzie huśtawka ogrodowa kokon. Co sprawia, że cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem?

Nowoczesna huśtawka ogrodowa kokon

Meble ogrodowe proponowane dzisiaj przez producentów to komplety tworzone przede wszystkim z technorattanu. huśtawka ogrodowa kokon z technorattanu to propozycja, która nie tylko zmieni wygląd tarasu – to również propozycja na wygodny wypoczynek. huśtawka ogrodowa kokon jest meblem zaprojektowanym z najwyższą dbałością o detale – taka huśtawka przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Pozwoli ona oderwać się od ziemi i dosłownie: bujać w obłokach!

Jak skonstruowana jest huśtawka ogrodowa kokon? Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – materiał ten jest nieporowaty, nie chłonie wilgoci, brudu, jego czyszczenie nie sprawia żadnego problemu. Technorattan zabezpieczony jest przed promieniowaniem UV – oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania nie traci on koloru. Stelaż mebla wykonano z malowanego proszkowo aluminium – materiał ten nie jest podatny na odkształcanie czy łamanie. Wewnątrz kokonu warto umieścić poduszki i pledy, które dodatkowo podniosą nasz komfort.

huśtawka ogrodowa kokon blisko domu

Nie ma wątpliwości, że huśtawka ogrodowa kokon to wymarzony mebel ogrodowy. W jego wnętrzu skutecznie skryjemy się przed promieniowaniem słonecznym czy też przed silniejszymi podmuchami wiatru. Kokon całkowicie odmieni przestrzeń tarasu i sprawi, że stanie się ona ciekawsza. W okresie jesieni i zimy kokon możemy wnieść do mieszkania lub okryć pokrowcem.

Comments are closed.

ozrodlo.com.pl https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ efoxstory.com