Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaka rogówka ogrodowa będzie najlepsza na nasz taras?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wygodne miejsce wypoczynkowe blisko domu to świetna opcja na letni relaks. Nie musimy wyjeżdżać daleko poza miasto, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i skorzystać z lata – wystarczy przydomowy ogród czy taras. Najprostszym sposobem na aranżację takiej przestrzeni jest rogówka ogrodowa – ten funkcjonalny mebel pozwoli nam na komfortowy wypoczynek oraz możliwość zaaranżowania tarasy w sposób funkcjonalny i modny. 

Rogówka ogrodowa w komplecie z fotelami

Rogówka ogrodowa to świetne rozwiązanie, kiedy szukamy mebla samodzielnego, ale i takiego, do którego bez trudu dopasujemy pasujące fotele czy stolik kawowy. Decydując się na mebel technorattanowy możemy mieć pewność, że producenci zapewnią nam szeroki wybór elementów w ramach jednej kolekcji. Nasza rogówka ogrodowa może być uzupełniona o ciekawe elementy z tego samego kompletu, jak również zestawiona wyłącznie ze stolikiem czy parasolem ogrodowym – każda opcja jest dobra. W przypadku mebli technorattanowych stawiamy na jakość i wyjątkowy styl – meble te projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, przez co świetnie sprawdzą się w aranżacjach rustykalnych, nowoczesnych, loftowych czy prowansalskich. Wysoka trwałość mebli technorattanowych sprawia, że są one dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych. 

Rogówka ogrodowa w cieniu parasola

Kupując meble wypoczynkowe warto pomyśleć również o tym, w jaki sposób zacienić nasz taras czy ogród. Najlepszym rozwiązaniem są dzisiaj funkcjonalne parasole ogrodowe, które posiadają liczne punkty regulacji. Parasole wyposażone są w obszerne czasze z tkanin technicznych, które skutecznie ochronią nas zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Parasole osadzić możemy na jednej z kilku typów podstaw, zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. 

Comments are closed.