Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaki stolik kawowy na taras wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wygoda na tarasie czy w ogrodzie to podstawa udanego wypoczynku – zapewnią nam ją odpowiednio projektowane meble ogrodowe. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się dzisiaj stolik kawowy na taras, który zestawimy z wygodnymi fotelami czy krzesłami. Taki komplet świetnie sprawdzi się na małych tarasach czy na balkonach. 

Stolik kawowy na taras z trwałych materiałów

Wśród licznych propozycji producentów mebli stolik kawowy na taras z technorattanu cieszy się dzisiaj największym zainteresowaniem. Meble technorattanowe są nie tylko trwałe, ale też eleganckie i zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników. Stolik kawowy na taras wystarczy zestawić z wygodnymi fotelami, krzesłami lub sofką dwuosobową, aby stworzyć idealny komplet na taras czy balkon. Stolik kawowy na taras może być też uzupełnieniem dla leżanki ogrodowej, aby zawsze pod ręką mieć ulubiona książkę, gazetę czy filiżankę z kawą. 

Jak konstruowane są meble technorattanowe? Podstawą jest dobór trwałych materiałów – stelaże wykonywane są z elementów aluminiowych malowanych proszkowo. Konstrukcja taka jest zabezpieczona przed wilgocią oraz odkształcaniem czy korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to tworzywo syntetyczne, o wysokiej odporności na ścieranie i wnikanie brudu czy wilgoci. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co możliwe jest dobranie mebla dopasowanego do konkretnych potrzeb. Wybierając meble ogrodowe outlet zakupimy wybrane kolekcje w znacznie niższych cenach!

Stolik kawowy na taras pod obszernym parasolem 

Aby nasz wypoczynek na tarasie czy balkonie był pełny warto pomyśleć również o odpowiedniej ochronie przed słońcem. Najlepszym rozwiązaniem okaże się parasol ogrodowy o szerokiej czaszy – dzięki możliwości regulacji parasol pozwoli na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. 

Comments are closed.