Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Postaw na funkcjonalność i wybierz szafy na wymiar

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne szafy na wymiar to jedne z najchętniej wybieranych mebli – mówią specjaliści ze sklepów meblowych, jak również stolarze czy dekoratorzy wnętrz. Szafy na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie wnętrza i nadanie mu ciekawego charakteru i estetyki. Wykonawcy szafy na wymiar zaproponują nam wiele ciekawych materiałów oraz metod wykończeniowych i podpowiedzą, jak zaprojektować wnętrze takiej szafy. 

Szafy na wymiar – najlepszy sposób na wykorzystanie przestrzeni

Nie ma wątpliwości, że szafy na wymiar to najlepsze rozwiązanie kiedy w mieszkaniu czy w domu znajdują się kłopotliwe wnęki. Zabudowanie wnęki szafą pozwoli na jej wykorzystanie i nadanie jej funkcjonalności, a my sami zyskamy wiele dodatkowej przestrzeni na przechowywanie. Zaletą szafy na wymiar jest bez wątpienia fakt, że jest ona wykonana dokładnie na konkretne wymiary – pozwoli to na idealne wypełnienie wnęki. Szafy na wymiar sięgają najczęściej sufitu – takie wykorzystanie przestrzeni pozwoli na stworzenie nowoczesnego pawlacza, czyli miejsca, gdzie przechowujemy rzadko wykorzystywane przedmioty. 

Z czego tworzone są szafy na wymiar? Wśród najpopularniejszych materiałów wymienia się płyty meblowe laminowane. Wielu zainteresowanych pyta również o możliwość wykonania takiej z szafy z naturalnego, litego drewna. 

Szafy na wymiar – poznaj ich zalety

Największą zaletą szafy na wymiar jest bez wątpienia możliwość samodzielnego zaprojektowania jej wnętrza – mówią specjaliści z firmy Rega Meble z Bielska-Białej. To klient decyduje o tym, jak wiele i na jakiej wysokości znaleźć się mają kolejne półki. Poprzez odpowiednie zarządzanie przestrzenią wnętrza szafy bez trudu zmieścimy w niej zarówno ubrania dzienne, jak i ubrania wymagające powieszenia ich na wieszaku. Na dnie szafy znajdzie się dość miejsca do przechowywania pudełek z butami. 

Comments are closed.

https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ zobacz zobacz