Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Przydatne, funkcjonalne i estetyczne

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mata podkładka na zamówienie powinna być wykonana dokładnie według zlecenia i projektu danego klienta. Oznacza to, że musi być ona w określonym kolorze, o określonym rozmiarze i kształcie oraz, jeżeli istnieje taka potrzeba, muszą być w niej wycięte dane otwory. Jest to bardzo dobra forma, ponieważ klient otrzymuje już produkt, który od razu będzie idealnie pasował do danego miejsca.

Jakie jest zadanie maty podkładki na zamówienie?

Głównym zadaniem takiej maty jest ochrona powierzchni przed wilgocią, temperaturą, czynnikami chemicznymi i urazami mechanicznymi. Odpowiednie zabezpieczenie danej powierzchni pozwoli na jej długą żywotność i na nie uszkodzenie jej, krótko po tym jak stała się powierzchnią nową lub dopiero co wyremontowaną. Mata podkładka na zamówienie może być zastosowana na podłodze, na blatach kuchennych, na stołach, szafkach czy biurkach. Idealnie zabezpieczy każdy rodzaj powierzchni a przy tym da jej estetyczny wygląd. Bardzo często takie podkładki stosowane są w warunkach domowych, na przykład pod miski z jedzeniem dla zwierząt, biurowych jak i przemysłowych. Są antypoślizgowe, niepalne i idealnie wkomponowują się w dane wnętrze.

Z czego są wykonane?

Tego typu podkładki najczęściej wykonane są z bezbarwnego poliwęglanu, czarnego polipropylenu, mlecznobiałego kauczuku silikonowego. Czasami można zamówić jakiś specjalny, graficzny nadruk na takim produkcie. Dodatkowo w matach na zamówienie wycina się otwory, które są potrzebne. Decydując się na złożenie zamówienia, otrzymuje się podkładkę wyprofilowaną w doskonały sposób, gotową do użytku i do ułożenia w konkretnym miejscu.

Zalety podkładek

Mata podkładka na zamówienie charakteryzuje się całą serią zalet. Obok faktu, że wykonana jest zgodnie z zamówieniem, jest jeszcze antybakteryjna, bez żadnego zapachu, odporna na wszelkiego rodzaju środki czystości, którymi się ją dezynfekuje i myje. Jest również odporna na przebarwienia, plamy, promieniowanie UV. W ogóle nie zgina się, nie pęka, nie przejawia oznak starzenia się oraz nie kruszy się i nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Można ją z powodzeniem przenosić z miejsca na miejsce, pod warunkiem, że też będzie idealnie tam pasować. Ponadto wiele z tych mat posiada atest nietoksyczności i trudnopalności.Podkładki mogą idealnie wpasować się w każde wnętrze, zważywszy, że mogą być też całkowicie niewidzialne przy podkładkach przeźroczystych. Zastosowanie czarnych podkładek może jeszcze bardziej uatrakcyjnić design danego wnętrza.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p82,przezroczysta-podkladka-na-zamowienie-dowolna-wielkosc-i-ksztalt-cena-za-1m2.html.

Comments are closed.

esystem.com.pl crx.pl dbagmonster.com