Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Stwórz nowoczesne ogrody przy pomocy funkcjonalnych mebli

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaprojektowanie oryginalnej przestrzeni przy domu jest dzisiaj prostsze, niż nam się wydaje – nowoczesne ogrody to jedna z chętniej wykorzystywanych opcji, która z pewnością wyróżni dom na tle innych. Nowoczesne ogrody to przestrzeni, w których odpoczywamy, bawimy się, nierzadko również pracujemy. Jak je stworzyć?

Nowoczesne ogrody z wydzieloną strefą wypoczynkową

Oryginalne nowoczesne ogrody zachwycają formą, zielenią, doborem roślin. Miejsca takie sprzyjają odpoczynkowi – to doskonała oaza zieleni w centrum miasta. Nowoczesne ogrody zaprojektujemy z pomocą architektów zieleni, który podpowiedzą, jak tworzyć zielone ogrodzenia, jakie kwiaty i krzewy wykorzystać, jak dbać o rośliny. Uzupełnieniem tej przestrzeni będzie miejsce wypoczynkowe, najlepiej umieszczone pod metalową pergolą. Pergola precyzyjnie określi przestrzeń do relaksu, pozwoli też zacienić to miejsce i wyróżnić je na tle ogrodu. W cieniu pergoli ustawmy technorattanowy komplet wypoczynkowy – zestawy takie znaleźć można na stronie Oltre.pl. Obszerne kanapy uzupełniane są o miękkie poduszki i siedziska, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku.  Komplety posiadają również szerokie stoliki kawowe, na których zmieścimy kilka filiżanek z kawą, ulubione desery. 

Nowoczesne ogrody ze strefa jadalnianą

Świetnym sposobem na nowoczesne ogrody jest zaprojektowanie w nich letniej jadalni. Pomoże nam w tym obszerny stół technorattanowy oraz wygodne krzesła lub fotele. Warto wspomnieć, że meble technorattanowe osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo, które nie odkształcają się, nie są podatne na działanie wilgoci. Meble technorattanowe warto przykrywać pokrowcami ogrodowymi, szczególnie w okresie jesieni lub zimy oraz w czasie przedłużającej się nieobecności w domu.

Comments are closed.

zobacz https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/