Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnie na wymiar białe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Biel to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych kolorów do aranżacji kuchni. Nie ma znaczenia czy pomieszczenie jest duże, małe czy jest to aneks – biel wydobywa z przestrzeni elegancję, daje możliwość dobierania dowolnych dodatków. Kuchnie na wymiar białe to propozycja, która pozwoli zmienić charakter przestrzeni i wydobyć jego funkcjonalność!

Kuchnie na wymiar białe – dlaczego warto postawić na biel?

Biel to kolor ponadczasowy i uniwersalny – doskonale prezentuje się jako główny kolor, jak i jako uzupełnienie dla innych barw. Kuchnie na wymiar białe to idealne propozycja do każdego wnętrza. W niewielkich przestrzeniach biel pozwoli na odbicie światła wpadającego przez okno – to z kolei sprawi, że pomieszczenie wyda się optycznie większe. Biel doskonale prezentować się będzie w dużych kuchniach, gdzie warto zestawić ją z mocnym akcentem kolorystycznym, np. czernią. Biel w kuchni dostępna jest w wielu odsłonach: kuchnie na wymiar białe mogą mieć zarówno fronty białe lśniące, matowe, satynowe. Jak wykorzystać biel w kuchni?

Kuchnie na wymiar białe – wnętrza klasyczne i angielskie

Klasyczne kuchnie nie wychodzą z mody – przywołują na myśl mile chwile spędzane w kuchni babci. Szukając sposobu na piękne wnętrze, warto wykorzystać styl angielski. Kuchnie angielskie w bieli to przede wszystkim wysoka funkcjonalność, ale też elegancja. Kuchnie takie posiadają fronty z niewielkimi frezami, przeszkleniami ze szprosami. W kuchniach takich biel warto zestawić z dekoracjami nawiązującymi do motywów kwiatowych, owoców, warzyw. Oryginalności dodadzą też stylizowane uchwyty i kran.

Biel może być też wykorzystana podczas aranżowania kuchni prowansalskiej – w takim wnętrzu kolor biały powinien być zestawiony z naturalnym, litym drewnem.

Comments are closed.

https://motohigh.pl/2024/05/22/zakup-ubezpieczenia-samochodu-najczestsze-bledy/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/