Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Jak tworzone są szafy na wymiar?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesne szafy na wymiar są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych do mieszkań blokowych, kawalerek czy też domów. Szafy takie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią oraz na wykorzystanie problematycznych miejsc, takich jak wnęki. Jakie jeszcze zalety posiadają szafy na wymiar? Czy to dobra inwestycja?

Szafy na wymiar  i ich zalety

Szafy na wymiar to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdza się w każdej przestrzeni. Dopasowana do potrzeb szafa pozwoli na znalezienie miejsca dla wszystkich przedmiotów, ubrań wierzchnich, butów. Atutem tego rozwiązania jest przede wszystkim fakt, że szafy na wymiar są tworzona zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf. Szafy na wymiar tworzone są od początku do końca zgodnie z zamówieniem – klient może wybrać zarówno materiały, dekory, kolory, elementy wykończeniowe i akcesoria. To olbrzymi atut, gdyż możliwe jest stworzenie mebla o niebanalnym charakterze lub też mebla, który idealnie wpisze się w już istniejącą aranżację. Szafy na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni – w praktyce oznacza to, że możliwe jest zabudowanie szafy aż po sam sufit i uzyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania. Szafy zapewniają również wysoką estetykę przechowywania.

Szafy na wymiar – od projektu po realizację

Jak tworzone są szafy na wymiar? Pierwszy krok to wymierzenie przestrzeni dla szafy, uwzględnienie wnęk czy skosów. Kolejno projektant wraz z klientem ustalają wszelkie detale: materiały, sposób ułożenia półek, szuflad, schowków, drążków, wybierają zawiasy, prowadnice. Konieczne jest także ustalenie w jaki sposób drzwi szafy będą się zamykać. Mogą być one uzupełnione o dodatkowe lustra. Kolejno do pracy przystępują stolarze. Ostatnim etapem realizacji jest montaż szafy.

 

 

 

Comments are closed.

thtexaswish.org italareafriendsoftransit.org zobacz wiecje