Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Armatura łazienkowa – prosty sposób na stylowe wykończenie łazienki

Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Podczas gdy większe elementy, takie jak wanna i prysznic, są ważne w przypadku remontu łazienki, nigdy nie należy lekceważyć detali, zwłaszcza armatury łazienkowej. Atrakcyjność pomieszczenia można podkreślić również tymi mniejszymi szczegółami. Dlatego przedmioty, takie jak baterie łazienkowe, nie powinny być drugorzędne.

Armatura w odpowiednim stylu

Wybrany przez Ciebie styl baterii łazienkowych ma duży wpływ na ogólny wygląd Twojej łazienki, a w niektórych przypadkach piękne baterie mogą same w sobie stać się centralnym punktem. Jeśli chcesz, odświeżyć wygląd swojej łazienki, prostym sposobem na to jest wymiana zużytych starych kranów. Upewnij się, że wybierasz baterie, które uzupełniają się wizualnie – nie ma nic gorszego niż łazienka z niedopasowanymi bateriami.

Jeśli chcesz uchwycić esencję przeszłości, odpowiednia będzie armatura Deante o klasycznych cechach, takich jak uchwyty krzyżakowe, wykwintne detale i ceramiczne wstawki w stylu edwardiańskim. Umywalki z tradycyjnymi bateriami słupkowymi i wanny z ozdobnymi bateriami wannowo-prysznicowymi przywołują ponadczasową elegancję, która nigdy nie wygląda na przestarzałą.

Aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd, wybierz współczesne baterie o minimalistycznym wzornictwie, czystych liniach i geometrycznym stylu. Współczesne baterie są dostępne z nowoczesnymi funkcjami, takimi jak wylewki wodospadowe i obsługa dotykowa.

Armatura Deante – standard jakości

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości baterii, która przetrwa próbę czasu, istnieje kilka aspektów, które wskazują na najwyższy standard jakości.

Krany, które zawierają ceramiczne tarcze zamiast tradycyjnych gumowych podkładek, są znacznie bardziej wytrzymałe i odporne na zużycie, dzięki czemu przez lata świetnie funkcjonują. Większość kranów z tarczami ceramicznymi wymaga tylko trzech czwartych obrotu, aby przejść od wyłączenia do włączenia, co czyni je wygodniejszymi w użyciu.

Zwróć również uwagę z czego wykonana jest armatura. Szczególnie cenione są baterie wykonane z czystego mosiądzu, ponieważ są bardzo trwałe i odporne na korozję. Ponadto nie pozostawiają w wodzie dodatkowych zapachów.

Wykończenie armatury

Najpopularniejszym wykończeniem baterii łazienkowych jest chrom – w ten sposób wykończona jest zdecydowana większość baterii na rynku. Baterie chromowane są odporne na korozję i zarysowania, a ich błyszczące, odblaskowe wykończenie jest łatwe w czyszczeniu i zapewnia czysty, nowoczesny wygląd. Armatura Deante dostępna jest również w innych wariantach, takim jak złoto, mosiądz czy czerń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie armatura deante.

Comments are closed.

zobacz https://motohigh.pl/2024/05/22/zakup-ubezpieczenia-samochodu-najczestsze-bledy/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/