Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Funkcjonalne noże w bloku

Pinterest LinkedIn Tumblr

Noże w bloku to wygodne rozwiązanie do kuchni, kiedy cenimy sobie funkcjonalność, ale i wysoką jakość konkretnych elementów. Współcześnie noże w bloku nie tylko zachwycą trwałością, ale i wyglądem, gdyż projektanci starają się dostarczyć klientom elementy wyposażenia kuchni, które wpiszą się w najnowsze trendy. 

Jak projektowane są noże w bloku?

Kupno jednego czy dwóch noży do kuchni może okazać się niewystarczającym działaniem, aby móc gotować i przygotowywać posiłki komfortowo. Noże w bloku to optymalne rozwiązanie, które pozwala mieć pod ręką różnorodne narzędzia, dopasowane do różnych prac. Noże w bloku to zazwyczaj komplet pięciu noży przeznaczonych do krojenia pieczywa, obierania i szatkowania warzyw, filetowania ryb, krojenia mięsa. Projektanci dbają o każdy detal takich noży – zarówno ostrza, jak i rękojeści czy stojaki tworzone są z olbrzymią precyzją. Uwagę zwracają przede wszystkim ostrza – są one wykonywane ze stali nierdzewnej 18/10, która wzbogacona jest dodatkowo chromem, molibdenem lub wanadem. Obecność tych pierwiastków sprawia, że ostrza stają się bardziej odporne na ścieranie, kruszenie czy na korozję. Zadbano też o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników – rękojeści noży są profilowane, nierzadko tworzone z drewna lub materiałów antypoślizgowych. 

Noże w bloku jako element dekoracyjny

Współcześnie noże w bloku tworzone są również w taki sposób, aby idealnie wpisywać się w konkretne aranżacje wnętrz. Bez trudu znaleźć można noże w bloku, w których rękojeści i blok tworzone są ze stali – taki komplet doskonale sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych czy loftowych. Nie brak również noży w blokach drewnianych – one wybierane są najczęściej do wnętrz skandynawskich. Noże w bloku to świetny prezent parapetówkowy, jak i podarunek odpowiedni na ślub, rocznicę czy urodziny. 

Comments are closed.

pulications.org chclothing.com buntu.net