Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesna stolarka okienna w domach i mieszkaniach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wymiana stolarki okiennej to jeden z najważniejszych aspektów docieplania budynków. Nowoczesne okna odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu doskonale chronią przed chłodem, ale też przed „uciekaniem” ciepła na zewnątrz. Jakie propozycje mają dla klientów topowi producenci?

Okna, które zwracają uwagę!

Szeroki wybór okien sprawia, że możliwe jest dopasowanie konkretnego produktu do danych potrzeb i oczekiwań. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że najczęściej kupowanymi są okna z PCV. Okna takie posiadają świetny stosunek ceny do jakości, dodatkowo są one wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nie potrzebują też zabiegów konserwacyjnych, jak w przypadku okien drewnianych. Okna PCV bardzo dobrze chronią przed chłodem, na długi czas zachowują estetyczny wygląd. Wśród chętnie wybieranych produktów wymienia się także okna panoramiczne – doskonale prezentują się one w nowoczesnych domach, niwelując bariery architektoniczne, i „otwierając” salon na taras czy na ogród. Okna takie naturalnie doświetlają pomieszczenia, sprawiają też, że mogą być one ogrzane przez słońce. Okna panoramiczne doskonale sprawdzają się w domach o architekturze loftowej lub skandynawskiej.

Okna, które dbają o bezpieczeństwo domowników

Bezpieczeństwo to jeden z ważniejszych aspektów, które należy wziąć pod uwagę podczas kupna okien – mówią specjaliści. Wśród rekomendowanych produktów warto zwrócić uwagę na ofertę marki okna-internorm.pl. producent ten proponuje wysokiej klasy stolarkę okienną, w której zastosowano ukryte rygle, wzmocnione okucia, potrójne szyby (wpływają one też na lepsze izolowanie od chłodu). Opisywane okna i drzwi balkonowe są również uzupełniane o klamki z zamkiem, które znacząco podnoszą poziom komfortu.

 

 

Comments are closed.

https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ ebox.pl nvinn.org